ARCHIVE


MARCH 2015  
OCTOBER 2015  
admin*Thursday, October 8, 2015


Sveiki, man ir tāda problēma kad uz visiem exe failiem ir uzmetusies winrar prgrama. piemēram: veru Chrome bet veras vwinrar un tā visam programmām.

Nolādējot POWERISO man lika palaist caur kādu programmu un tā palaidu caur winrar un viss tas sākās kad visas programmas aizgāja līdz.


posted by Elvis Osis from Latvia on October 08, 2015 22:35

komentēt (2)
KOMENTĒT


[ ievietojis admin, October 08, 2015 22:49 ]
     Vairākas iespējas kā dabūt šādu situāciju. Viena no tām, sistēmā ir norādīts ka exe. failu tips jātver ar winrar. Rakstiskā veidā nepalīdzēšu.

[ ievietojis admin, October 09, 2015 0:29 ]
     Visticamāk ka Jūsu datoram ir nobrukusi failu asioācija jeb dators nepareizi redz apstrādājamos failus. Iemesli var būt dažādi - sākot ar vairākiem lietotājiem datorā un to nepareizām darbībām līdz pat vīrusam.
Ko Darīt? Ja esi pats saprotoša datorlietās (NE tikai pats tā uzskati) bet reāli ko saproti tad vispirms izskanē pret vīrusiem AR attiecīgām programmiņām (piem. Malwarescan)
Pēc tam jātjauno datora failu asociācija .Kaut neesi minējis Operētājsistēmu tad piem. šeit ir kā to izdarīt Windows7 - http://www.sevenforums.com/tutorials/19449-default-file-type-associations-restore.htmlpēckomentārs

jūsu vārds*

e-pasts*

komentēt*

pārbaudes kods*
 
komentēt piezīmiBoxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!

Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...